Montaż Mebli – Składanie Mebli z Paczek

MONTAŻ MEBLI Z PACZEK / SKŁADANIE MEBLI Z PACZEK

Dzięki usłudze montażu mebli oferowanej przez Meblech Leszek Węgrzyński meble nabiorą pożądanego kształtu.
Kupując nowe meble, najczęściej są one pakowane i rozłożone na wiele części, które następnie trzeba złożyć. Jeśli chcesz pozbyć się stresu związanego z montażem wielu elementów, radzimy skontaktować się z firmą specjalizującą się w montażu mebli. Oferujemy bezpieczną i wysokiej jakości usługę, abyś mógł cieszyć się nowymi zakupami. Meblech Leszek Węgrzyński oferuje tę niezbędną usługę, abyś mógł cieszyć się meblami zmontowanymi zgodnie z instrukcją montażu.

Montaż mebli:
Meblech Leszek Węgrzyński
ul. Cicha 2, 42-690 Połomia
Nip: 626-265-32-55
tel: 608-038-110
mail: meble.lech@wp.pl

Po zakupie mebla chcesz jak najszybciej umieścić go w wybranym pomieszczeniu. Prawdopodobnie rozpakujesz meble z kartonów i spróbujesz sam złożyć. Wiemy, że czasami skręcanie i składanie różnych części jest jak gra logiczna, może być relaksująca i przyjemna. Ale zdarzają się przypadki, w których takie podejście powoduje bóle głowy z różnych powodów, których nie można było przewidzieć. Zestaw montażowy jest zbyt skomplikowany lub instrukcje nie są oczywiste, nie masz wszystkich narzędzi potrzebnych do bardziej skomplikowanego montażu lub po prostu nie masz czasu. Te rzeczy mogą powodować dyskomfort. Zalecamy skorzystanie z usługi montażu mebli Meblech Leszek Węgrzyński.

Zapraszamy do kontaktu

Meblech Leszek Węgrzyński

Meblech Leszek Węgrzyński oferuje kompleksowe usługi montażu mebli w domu lub biurze firmy

Nasi klienci najczęściej proszą nas o pomoc w montażu mebli w domu. Jesteśmy gotowi na każde życzenie naszych klientów. Dlatego posiadamy usługi montażu mebli zaprojektowane specjalnie dla Twojej firmy ( składanie mebli na wymiar ). Jeśli chcesz rozwijać swój biznes lub chcesz przenieść siedzibę firmy to zadzwoń do Meblech Leszek Węgrzyński, a my pomożemy Ci w tym przedsięwzięciu.

Meblech - składanie i montaż mebli
Meblech – składanie i montaż mebli

Dlaczego Meblech Leszek Węgrzyński?

Doświadczenie 7 lat nieprzerwanej działalności w branży stolarskiej oraz ciągła chęć doskonalenia w zakresie usług montażu mebli jak i innych czynności z nimi związanych dało mi pewność i gwarancję, że reprezentuję dla Państwa idealne rozwiązanie. Wykonam montaż mebli w dobrej cenie i najlepszej jakości!

Wspomagany w mojej działalności montażowej mebli przez profesjonalny, młody i dynamiczny zespół, zawsze udaje nam się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów!

Moją wizytówkę reprezentuje ok. 1500 operacji montażu , demontażu i montażu mebli wykonanych przez te wszystkie lata zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych, ale przede wszystkim bardzo duża liczba klientów zadowolonych z moich usług montażu mebli !

Zakres montaży to cały Śląsk. Najczęściej pracujemy na terenie miast: Tarnowskie Góry, Bytom , Zabrze, Gliwice, Katowice, Pyskowice, Lubliniec, Mikołów, Strzelce Opolskie