Czyszczenie Dywanów | Pranie Dywanów – Zbrosławice

Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach?

Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach?

Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt?

Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu?

Do czyszczenia dywanów wykorzystujemy markowe, profesjonalne ręczne ssawki do tapicerki. Pierzemy Karcherem.  

Działanie to podyktowane jest faktem, iż ssawki do dywanów maja znacznie mniejsza skuteczność odsysania brudu jak ssawki do tapicerki. W tym przypadku czyszczenie trwa dłużej, jednak zyskujemy znacznie wyższą jakość usługi a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Usługi pralnicze

Oferujemy Państwu solidnie, profesjonalnie i tanio wykonanie usługi ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów, tapicerki meblowej, najwyższej jakości sprzętem i środkami czyszczącymi  firmy Kärcher

Nasze usługi prania, czyszczenia, odplamiania dywanów, sof, foteli, kompleksowe sprzątanie dostępne są dla mieszkańców miast:
Katowice, Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Pyskowice, Zabrze, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Zbrosławice.

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem: dywanów, wykładzin, obić mebli tapicerowanych, a także praniem tapicerki samochodowej.

Firma Clean-Master, zlokalizowana w sercu Śląska, oferuje szeroki zakres usług związanych z praniem i czyszczeniem dywanów, wykładzin dywanowych oraz tapicerki meblowej.

Usługi obejmują czyszczenie różnego rodzaju mebli, takich jak kanapy, sofy, fotele, krzesła, materace, poduchy, poduszki, ze spieków kwarcowych, pufy, ławki, a także meble ogrodowe. Jeśli chodzi o dywany, wykładziny i chodniki, firma jest w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem, w tym perskimi, welurowymi, shaggy i wieloma innymi.

Wybór metody prania i czyszczenia zależy od rodzaju mebli i dywanów, stopnia zabrudzenia oraz preferencji klienta. Firma używa różnych narzędzi i środków czyszczących, takich jak ekstraktory parowe, szampony i środki piorące, odkurzacze przemysłowe, a także środki do usuwania plam, w tym plam z wina, kawy, herbaty, farb, tłuszczu itp.

Dodatkowo oferowane są usługi takie jak impregnacja, dezynfekcja, usuwanie zapachów oraz naprawa uszkodzeń.

Niestety, na stronie nie znalazłem konkretnego cennika usług. Aby uzyskać informacje na temat kosztów, zalecam skontaktowanie się bezpośrednio z firmą Clean-Master.

Czyszczenie Dywanów:

P. H. U. CleanMaster

Arkadiusz Kamiński

NIP 626 246 6091

REGON 24324546

tel. 502 854 444

Clean-Pro

ul. Mickiewicza 22

41-409 Mysłowice

tel.

+48502854444

email: biuro@clean-pro.pl

Firma piorąca i czyszcząca dywany

Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnej firmy, która oferuje usługi ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasza firma gwarantuje solidność, profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki czyszczące firmy Kärcher, które są niezawodne i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla tkanin i środowiska.

Nasza oferta obejmuje pranie, czyszczenie i odplamianie dywanów, sof, foteli, a także kompleksowe sprzątanie. Dzięki naszym usługom, Państwa dywany i meble odzyskają świeży wygląd i zapach, a dom stanie się jeszcze bardziej przytulny i czysty.

Nasze usługi są dostępne dla mieszkańców wielu miast na Śląsku, w tym Katowice, Zbrosławice, Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Zabrze, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Pyskowice, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że będziecie Państwo zadowoleni z efektów naszej pracy. Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub umówić się na dogodny termin realizacji usługi.