Udostępnij na:

Niedziela 21 XI 2021 r – Chrystusa Króla

730 – Za ++ rodziców Elżbietę i Emanuela Janoszka, Wiktorię i Franciszka Skandy, ich synów Gotharda i Ernesta, dziadków, pokrewieństwo i dusze opuszczone.

900 – Za ++ rodziców Różę i Karola Kaszuba, dziadków Nikodema i Franciszkę Kaszuba, Gertrudę i Tomasza Biwo, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

1030 – Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla okazji urodzin i o Boże błogosławieństwo dla synów i córek z rodzinami. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500Nieszpory niedzielne

Poniedziałek 22 XI 2021 r – św. Cecylii

1700 – Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Cecylii w intencji Orkiestry i Organistów naszej Parafii.

Wtorek 23 XI 2021 r

1700Za ++ Marię Sonnek, Agnieszkę i Pawła Sonnek, Emmę i Stefana Sopa, wnuka Pawła Bil, Annę Cebula, 2 mężów, Elżbietę i Anzelma Cebula, Jadwigę Kandora, + z rodzin Sonnek, Sopa i Cebula.

Środa 24 XI 2021 r – św. Męczenników Wietnamskich

1700 – Za ++ Zytę i Gertrudę Sikora, rodziców Rozalię i Rudolfa Sikora, + z rodziny Sikora.

Czwartek 25 XI 2021 r

1700 – Za ++ Helenę i Edwarda Dziemiela, Małgorzatę i Józefa Jaworek, brata Jana, Martę Janoszka, szwagrów, szwagierki, dziadków i pokrewieństwo.

Piątek 26 XI 2021 r

1700 Msza szkolna, Za ++ Adelę i Rajnholda Wojnar i ich syna Gerarda.

Sobota 27 XI 2021 r

1800Za ++ rodziców Łucję i Pawła Hoim, siostrę Elżbietę, Hildegardę i Jana Pigula, sisotrę Stefanię, brata Waldemara, dziadków, Łucję i Romana Belka, pokrewieństwo Pigula, Hoim, Grzechca, Zieliński i + kapłanów.

Niedziela 28 XI 2021 r – I Niedziela Adwentu

730 – Za ++ rodziców Franciszkę i Józefa Ziaja, Marię i Stanisława Duda, brata Ryszarda, dziadków, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu.

900 Za ++ Zytę i Gertrudę Sikora, ich rodziców, braci Rudolfa, Leona i Emila, szwagierkę Rozalię, szwagra Bernarda i pokrewieństwo

1030 – Za ++ rodziców Barbarę i Huberta Krzyżyk, teścia Jana Taraszczuk, brata Jerzego, bratową Annę, siostrzeńca Artura, dziadków i pokrewieństwo. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500Nieszpory adwentowe.

Niedziela Chrystusa Króla – 21 XI 2021 r

Dziś w ostatnią niedzielę roku kościelnego staje przed nami w całym swym majestacie i w całej okazałości Chrystus – Król. Przez cały ubiegły rok snuliśmy refleksje o Jego życiu i Jego nauce, o Jego cierpieniu i Jego miłości, której dał świa­dectwo przez swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie.
Dziś słusznie oddajemy Mu cześć jako naszemu Królowi i Zbaw­cy. Dziękując Mu za wszystko, co dla nas uczynił, pragniemy Go za­pewnić, że zawsze będziemy Mu wierni, powierzając Mu siebie sa­mych, nasze rodziny i wszystko, co nam jest bliskie i drogie.

Dzisiaj zapraszam o godz. 1500na Nieszpory Niedzielne.

W piątek o godz. 1700 Msza szkolna, zapraszam wszystkie dzieci.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili I Niedzielę Adwentu, która rozpoczyna nowy Rok Liturgiczny.

W tygodniu po Mszach św. wieczornych można zamawiać Msze św. na rok przyszły.

W związku z przepisami pandemicznymi w kościele może przebywać maksymalnie taka ilość osób, która stanowi 75% obłożenia budynku. Do limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych. Osoby przebywające w kościele zobowiązane są do zasłaniania ust i nos. Na cmentarzu nie obowiązuje obowiązek zakrywania nosa pod warunkiem zachowania dystansu 1,5m.

Transmisja Mszy św. z naszej Parafii w przyszłą niedzielę o godz. 1030.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i proszę do sprzątania w sobotę na godz. 800 następujące panie: Zielenska Regina, Krawczyk Aniela, Szczudło Gabriela, Frencel Ewa, Baranowska Stefania, Janoszka Anna.

Za złożone  ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii, a dziś jeszcze przed kościołem zbiórka na pomoc emigrantom.

Wszystkim życzę błogosławionego, radosnego i pełnego pokoju przeżycia niedzieli i całego tygodnia.

Intencje modlitwy różańcowej na listopad:
Aby cierpiący na depresję otrzymali pomoc i dostrzegli światło, które przywróci im chęć do życia.