Udostępnij na:
Niedziela 15 X 2023r

730 – Za ++ męża Ernesta Skandy, Wiktorię i Franciszka Skandy, Helenę i Jana Winnickich, szwagrów Karola i Gotharda, ciocię Annę Hasa, Marię i Wilhelma Procel, Elżbietę i Antoniego Wieczorek, Marię i Joachima Kain, pokrewieństwo

900 Za ++ męża Wilhelma Grzechca, Justynę Popielarz, rodziców Zofię i Wiktora Krok, teściów Marię i Wiktora Grzechca, pokrewieństwo z obu stron, + kapłanów z naszej Parafii.

1030– Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Skandy. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500Nabożeństwo Różańcowe.

 

Poniedziałek 16 X 2023r – św. Jadwigi

1700Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ rodziców Lidię i Bronisława Podolak, Elfrydę i Franciszka Joniec, dziadków z obu stron, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 17 X 2023r – św. Ignacego

1700  Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ ojca, brata, bratanka i pokrewieństwo.

Środa 18 X 2023r – Łukasza

1700 Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ Alfreda Ulfik, jego rodziców Marię i Teodora, Martę, Stanisława i Hildegardę Dziambor, Różę i Józefa Wloka, Hildegardę, Helmuta, Dawida i Pawła Janoszka, pokrewieństwo, + kapłanów.

Czwartek 19 X 2023r

1700 Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ męża, rodziców, teściów, braci, dziadków, pokrewieństwo, + kapłanów i dusze w czyśćcu..

Piątek 20 X 2023r – św. Jana Kantego

1700Nabożeństwo Różańcowe. Msza szkolna: Za ++ rodziców Helenę i Edwarda Dziemiela, Małgorzatę i Józefa Jaworek, siostrę Urszulę, brata Jana, szwagrów, szwagierki, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

Sobota 21 X 2023r

1730 Nabożeństwo Różańcowe. Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Agaty i Mirosława Kraśnianka z okazji 20 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa i o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Niedziela 22 X 2023r – XXIX Niedziela zwykła

730 – Za ++ Józefa i Urszulę Kron, Jerzego i Reginę Janoszka, pokrewieństwo.

900 – Za + Alinę Wiśniewską w 3 rocznicę śmierci.

1030– Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Edwarda Orlicki z okazji 60 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla rodziny. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500Nabożeństwo Różańcowe.

15 X 2023r – XXVIII Niedziela zwykła

Zgromadzonych na niedzielnej Eucharystii Jezus Chrystus w dzisiejszej Ewangelii poprzez przypowieść o zaproszonych na ucztę poucza, że każdy z nas będąc zaproszonym na Ucztę Eucharystyczną powinien to zaproszenie z radością przyjąć i na nie odpowiedzieć. Chrystus zwraca uwagę na to, abyśmy starali się godnie w tej Uczcie uczestniczyć, bo tylko wtedy zapewnimy sobie udział w uczcie mesjańskiej, którą zapowiada prorok Izajasz w I czytaniu. Dziękujemy Bogu za wszelkie łaski, które przez posługę Ojca Świętego otrzymujemy. Prośmy w czasie tej Eucharystii, byśmy nigdy nie zlekceważyli Chrystusowego zaproszenia na Ucztę Eucharystyczną, ale zawsze mogli w niej godnie uczestniczyć.

Dzisiaj zapraszam o godz. 1500 na Nabożeństwo Różańcowe.

Trwa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 1700,w sobotę o godz. 1730.

W piątek o godz. 1700 Różaniec i Msza szkolna – zapraszam wszystkie dzieci. Po Mszy św. w kościele spotkanie klas II szkoły średniej przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

Od poniedziałku do czwartku po Mszach św. wieczornych można zamawiać Msze św. na rok 2024.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i proszę do sprzątania w sobotę na godz. 800następując panie: Chromik Mariola, Gajdzik Zdzisława, Czarny Wioletta, Czarny Ewa, Kamińska Elżbieta, Boron Józefa.

Za złożone dzisiaj ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii. Dziś jeszcze przed kościołem zbiórka dla fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia z okazji dnia papieskiego.

Na stoliku z gazetami są wyłożone kalendarze na rok przyszły w cenie 20 zł.

Życzę wszystkim, aby dzisiejsza niedziela i cały nadchodzący tydzień były opromienione Bożym błogosławieństwem, radością i prawdziwym pokojem serca.

Transmisja Mszy św. z naszej Parafii w każdą niedzielę o godz. 1030

Intencje modlitwy różańcowej na wrzesień:
Za Synod