Udostępnij na:
Niedziela 06 XI 2022r

730 – Za ++ męża Ernesta Skandy, rodziców Helenę i Jana Winnickich, Wiktorię i Franciszka Skandy, szwagrów Karola i Gotharda, Annę Hasa, Marię Procel, Elżbietę i Antoniego Wieczo-rek, Marię i Joachima Kain pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

900 – Za ++ zalecanych w czasie modlitwy różańcowej.

1030 – Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Marii Kotyczko z okazji 50 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuka i rodziny.  (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500  Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych.

Poniedziałek 07 XI 2022r​

1700Nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Za + Różę Kaszuba w 1 rocznicę śmierci.

Wtorek 08 XI 2022r

1700Nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Za ++ męża Ewalda Kudlek w rocznicę śmierci, syna Stefana, teściów Emila i Gertrudę, rodziców Henryka i Otylię, szwagierkę, szwagrów, Ernesta Iwan, Maksymiliana Gmyrek, + z rodzin Kudlek, Richter i dusze opuszczone.

Środa 09 XI 2022r – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

1700 – Za ++ męża Teodora Szczurek, rodziców i teściów Grzechca i Szczurek, siostry Różę i Matyldę, szwagrów, szwagierki, siostrzenicę Monikę, + z rodzin Koziol, Samol, pokrewieństwo, + kapłanów i dusze opuszczone.

Czwartek 10 XI 2022r – św. Leona Wielkiego

1700 Za ++ Małgorzatę Przybycin, męża Jerzego, rodziców i rodzeństwo.

Piątek 11 XI 2022r – św. Marcina

800Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za uratowanie życia i o Boże błogosławieństwo dla rodziny, strażaków i wszystkich, którzy okazali pomoc i wsparcie.
1700
Msza szkolna:​ Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Danuty Łosickiej z okazji 70 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Sobota 12 XI 2022r – św. Jozafata

1800 – Za ++ Ernesta Gnielczyk, rodziców, teściów, szwagierkę, 2 szwagrów, Dorotę i Eryka Baron i pokrewieństwo.

Niedziela 13 XI 2022r – Rocznica Poświęcenia Kościoła

730 – Za ++ rodziców, brata, dziadków z obu stron, + kapłanów z naszej Parafii i dusze opuszczone.

900 – Za ++ rodziców, teściów, szwagrów, braci, pokrewieństwo z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

1030 W intencji Parafian, budowniczych i fundatorów naszego Kościoła. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500  Różaniec Fatimski za zmarłych.

06 X 2022r – XXXII Niedziela zwykła

W dzisiejszą niedzielę gromadzimy się w naszej świątyni parafialnej na Eucharystii, w czasie której Kościół przypomina nam orędzie zmartwychwstania. Chrystus poucza nas w dzisiejszej Ewangelii, że „Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją”. Nadzieja zmartwychwstania nie może ograniczać się do przekonania, że przyszłe życie jest lepsze tylko dlatego, bo jest wolne od cierpienia, bólu, smutku i śmierci, choć i to jest prawdą. Pragnienie zmartwychwstania dla każdego wierzącego powinno być pragnieniem życia z umiłowanym i miłującym Bogiem na wieki w niebie.

Dzisiaj zapraszam o godz. 1500 na Nabożeństwo Różańcowe.

W poniedziałek i wtorek zapraszam na ostatnie Nabożeństwa Różańcowe za zmarłych. Zalecki do modlitwy różańcowej można składać w zakrystii.

Biskup Gliwicki udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 11 listopada br. w czasie obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Także piątek o godz. 1700 Msza szkolna, zapraszam wszystkie dzieci.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Zapraszam do modlitwy w intencji wszystkich fundatorów, budowniczych i ofiarodawców, aby Dobry Bóg żywym błogosławił a zmarłych przyjął do Swojej Chwały.

Także w przyszłą niedzielę o godz. 1500 zapraszam na ostatni Różaniec Fatimski z procesją za zmarłych.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i proszę do sprzątania w sobotę na godz. 800: Skandy Krystyna, Szwarc Halina, Bucher Brygida, Szczurek Natalia, Szczurek Jadwiga, Dziambor Weronika.

Za złożone dzisiaj ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”. Kolekta w Uroczystość Wszystkich Świętych i w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.

Wszystkim życzę, aby dzisiejsza niedziela i cały nadchodzący tydzień był opromieniony Bożym błogosławieństwem, radością i prawdziwym pokojem serca.

Transmisja Mszy św. z naszej Parafii w każdą niedzielę o godz. 1030

Intencje modlitwy różańcowej na listopad:
Aby dzieci, które cierpią miały, dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny.