Zaznacz stronę
Udostępnij na:
Niedziela 16 X 2022r – św Jadwigi

730 – Za ++ rodziców Franciszkę i Józefa Ziaja, Marię i Stanisława Duda, brata Ryszarda, dziadków, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu.

900– Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Kraśnianka.

1030– Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Marii i Alfonsa Sikora z okazji 50 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa i o Boże błogosławieństwo dla synów z rodzinami. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500  Nabożeństwo Różańcowe.

Poniedziałek 17 X 2022r – św Ignacego Antiocheńskiego

1700Nabożeństwo Różańcowe. Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Małgorzaty Rusek z okazji 60 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Wtorek 18 X 2022r – św Łukasza

1700Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ ojca, brata, bratanka, pokrewieństwo i + kapłanów.

Środa 19 X 2022r

1700 Nabożeństwo Różańcowe. Za + Alinę Wiśniewską w 2 rocznicę śmierci.

Czwartek 20 X 2022r – św Jana Kantego

1700 Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ rodziców Józefa i Urszulę Kranc, Jerzego i Reginę Janoszka, dziadków i pokrewieństwo.

Piątek 21 X 2022r

1700Nabożeństwo Różańcowe. Msza szkolna:​ Za + Marię Sonnek w 1 rocznicę śmierci.

Sobota 22 X 2022r – św Jana Pawła II

1730 – Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ rodziców Edytę i Huberta Woźniczka, męża Henryka, brata Gerarda, dziadków, ich córki Annę i Elfrydę z mężami, wnuka Jerzego, pokrewieństwo i Jana Tracz.

Niedziela 23 X 2022r

730 – Za ++ rodziców Tomasza i Różę Skandy, Ryszarda Szendzielorz, Bernarda Skandy, Piotra Bombik, Macieja Stiler, pokrewieństwo i dusze opuszczone.

900 – Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji urodzin.

1030 – Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Gerarda Wacławczyk z okazji 60 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla rodziny. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500  Nabożeństwo Różańcowe.

16 X 2022r – św. Jadwigi

Bóg jest stały – jest miłością. Wiedziała o tym św. Jadwiga. Serce miała pełne miłości dla ubogich, którymi zajmowała się osobiście. Boleśnie przeżyła śmierć męża i syna, których zamordowali Tatarzy, a także śmierć większości członków rodziny. Wytrwała przy Bogu i jako wdowa złożyła śluby w Trzebnickim klasztorze Klarysek. Tam zmarła w roku 1243. Przy jej pomocy trwajmy mocno przy Jezusie naszym Panu i Zbawicielu.

Dzisiaj zapraszam o godz. 1500 na Nabożeństwo Różańcowe.

Trwa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 1700,w sobotę o godz. 1730.

W piątek o godz. 1700 Msza szkolna. Zapraszam wszystkie dzieci.

W tygodniu po Mszach św. wieczornych można zamawiać Msze św. na rok przyszły – 2023.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i proszę do sprzątania w sobotę na godz. 800: Kamieniorz Kornelia, Kamieniorz Marzena, Przysambor Sandra, Dziambor Weronika, Mainka Karina, Polczyk Daria.

Za złożone dzisiaj ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii. Dziś jeszcze przed kościołem zbiórka na potrzeby Fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia.

Wszystkim życzę, aby dzisiejsza niedziela i cały nadchodzący tydzień był opromieniony Bożym błogosławieństwem, radością i prawdziwym pokojem serca.

Transmisja Mszy św. z naszej Parafii w każdą niedzielę o godz. 1030

Intencje modlitwy różańcowej na październik:
Aby Kościół wierny Ewangelii i odważny w głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości.