Zaznacz stronę
Udostępnij na:
Niedziela 09 X 2022r

730 – Za ++ Bronisława Olender w 7 rocznicę śmierci, teściów Mariana i Elfrydę Barszcz.​

900– Za ++ męża Wilhelma Grzechca, Justynę Popielarz, rodziców Zofię i Wiktora Krok, teściów Marię i Wiktora Grzechca, pokrewieństwo z obu stron i + kapłanów z naszej Parafii.

1030– Za Parafian. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500  Nabożeństwo Różańcowe.

Poniedziałek 10 X 2022r

1700Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ żonę Krystynę Zielenską, rodziców Paulinę i Pawła Polczyk, Maksymiliana i Anastazję Zielenski, 3 braci, 3 siostry, 7 szwagrów i 6 szwagierek.

Wtorek 11 X 2022r

1700Nabożeństwo Różańcowe. Za + Elżbietę Kapica w 1 rocznicę śmierci.

Środa 12 X 2022r

1700 Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ męża Adolfa Czarny, jego rodziców Ksenię i Jana, brata Czesława, szwagra Bogumiła, teściów Anielę i Jana Dudzin, dziadków, pokrewieństwo, + kapłanów.

Czwartek 13 X 2022r – NMP Fatmskiej

1700 Różaniec Fatimski ulicami. Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Gabrieli i Andrzeja Jaworek z okazji 35 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa i o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Piątek 14 X 2022r

800Do Bożej Opatrzności i MBNP w intencji wszystkich pracowników naszej szkoły.
1700Nabożeństwo Różańcowe.​ Do Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Oskara Krzykawski, jego rodziców i chrzestnych.

Sobota 15 X 2022r

1730 – Nabożeństwo Różańcowe. Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Teresy i Piotra Cieśla z okazji 20 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa i o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Niedziela 16 X 2022r

730 – Za ++ rodziców Franciszkę i Józefa Ziaja, Marię i Stanisława Duda, brata Ryszarda, dziadków, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu.

900– Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Kraśnianka.

1030– Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Marii i Alfonsa Sikora z okazji 50 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa i o Boże błogosławieństwo dla synów z rodzinami. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500  Nabożeństwo Różańcowe.

09 X 2022r – XXVIII Niedziela zwykła

Zgromadzonych na niedzielnej Eucharystii Jezus Chrystus poprzez uczyniony cud uzdrowienia poucza o potrzebie wdzięczności za otrzymane dary Boże. Z 10 trędowatych, którzy zostali uzdrowieni, tylko jeden i to cudzoziemiec wrócił się, aby Mu podziękować za uzdrowienie i uwielbić Boga. Wdzięczność ta jak wyraźnie podkreśla Chrystus jest wyrazem głębokiej wiary w Boga. Bez prawdziwej i szczerej wdzięczności Bogu nie ma w nas również prawdziwej wiary oraz miłości Boga i człowieka. Dziękujmy w czasie tej Eucharystii Bogu za wszelkie łaski i dobra, które nieustannie otrzymujemy, a jednocześnie przepraszajmy za naszą niewdzięczność, za to, że tak często zapominamy, by Bogu dziękować za niezliczone dary, które Bóg w swej miłości nam posyła.

Dzisiaj zapraszam o godz. 1500 na Nabożeństwo Różańcowe.

Trwa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 1700,w sobotę o godz. 1730.

W czwartek serdecznie zapraszam na Różaniec Fatimski i Procesję, która odbędzie się ulicami miejscowości. Rozpoczęcie i zakończenie w kościele o godz. 1730.

W piątek o godz. 800 Msza św. w intencji wszystkich pracowników naszej szkoły (Nie będzie Mszy szkolnej o 1700 ).

Od poniedziałku po Mszach św. wieczornych można zamawiać Msze św. na rok przyszły – 2023.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i proszę do sprzątania w sobotę na godz. 800: Kotyczko Maria, Cieśla Krystyna, Cieśla Teresa, Perlińska Katarzyna, Dziambor Elwira, Ulatowska Małgorzata.​

Za złożone dzisiaj ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.

Wszystkim życzę, aby dzisiejsza niedziela i cały nadchodzący tydzień był opromieniony Bożym błogosławieństwem, radością i prawdziwym pokojem serca.

Transmisja Mszy św. z naszej Parafii w każdą niedzielę o godz. 1030

Intencje modlitwy różańcowej na październik:
Aby Kościół wierny Ewangelii i odważny w głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości.