III Rodzinny Bal Przebierańców

W Szkole w Kopienicy w sobotę 20.01 br. odbył się III Rodzinny Bal Przebierańców.
Impreza pełna wrażeń, która która zbliża dzieci i dorosłych, naszą społeczność szkolną i lokalną. Bal rozpoczął Dj wspólnym tańcem i zabawą. Oczywiście stałym punktem balu jest konkurs na najlepiej przebraną rodzinę. Rodziny nie zawiodły. Wspaniałe pomysły i wykonanie kostiumów a do tego znakomicie przygotowane scenki. Jury miało trudne zadanie i po burzliwych obradach wybrało. Pierwsze miejsce zajęła rodzina Adamsów, drugie Faraon ze swoją rodzinką, a trzecie równorzędnie Smerfy oraz rodzina z Chin. Były także wyróżnienia dla
Hipisów i Minionków. Oczywiście nikt nie odszedł z pustymi rękami i na pocieszenie był słodki upominek za udział w konkursie. Nagrody były również rodzinne między innymi rodzinne bilety do Multikino Polska, voucher na pizzę rodziną do Pizzeria Roma oraz bon na obiad do Restauracji Klaver. Oprócz tego były kosze słodyczy i kosmetyki.
Atrakcją wieczoru był pokaz baniek mydlanych wykonany przez Panią Inna Biliaieva która wystąpiła w programie Mam Talent TVN. W czasie całego wieczoru dostępny był bufet a w nim pyszności z Restauracji Klaver oraz Piekarnia Katarzynka Pyskowice.
Zabawę zakończyło papierowe show, na którym pojawił się miś a z nim czyste szaleństwo. Dzieci obrzucały misia i siebie nawzajem papierem w rytm muzyki.
Każde dziecko na pożegnanie otrzymało balon z logo naszego balu.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję że spotkamy się za rok.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *