Przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy opracowany wespół z licencjonowanym przewoźnikiem.
W tym roku proponujemy jeden kurs na Dramatalia i jeden kurs powrotny – jeśli tylko Państwu się spodoba, to z pewnością nie zapomnimy zwiększyć tej ilości w następnym roku.
Zapraszamy!
17:00 JAŚKOWICE OSIEDLE
17:11 ŁUBIE GÓRNE
17:14 KOPIENICA OŚRODEK ZDROWIA
17:19 JASIONA II
17:25 KSIĘŻY LAS
17:28 ŁUBKI
17:31 KAMIENIEC KOŚCIÓŁ
17:34 ZBROSŁAWICE WOLNOŚCI
17:36 ZBROSŁAWICE SZKOŁA
17:38 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
17:45 WILKOWICE (tymczasowy przystanek przy boisku)
17:50 MIEDARY SZKOŁA
17:54 LARYSZÓW II
17:55 LARYSZÓW I
18:01 PTAKOWICE GOSPODARSTWO ROLNE
18:05 PTAKOWICE WYZWOLENIA
18:07 ZBROSŁAWICE
POWRÓT Z TYMCZASOWEGO PRZYSTANKU PRZY GMINNYM ZAKŁADZIE KOMUNALNYM (OŚWIĘCIMSKA 6) O GODZ. 0:00 DO PTAKOWIC, LARYSZOWA, MIEDAR I WILKOWIC, A O GODZ. 0:25 Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ DO POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCI
Niedziela, 2 września
16:00 JAŚKOWICE OSIEDLE
16:11 ŁUBIE GÓRNE
16:14 KOPIENICA OŚRODEK ZDROWIA
16:19 JASIONA II
16:25 KSIĘŻY LAS
16:28 ŁUBKI
16:31 KAMIENIEC KOŚCIÓŁ
16:34 ZBROSŁAWICE WOLNOŚCI
16:36 ZBROSŁAWICE SZKOŁA
16:38 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
16:45 WILKOWICE (tymczasowy przystanek przy boisku)
16:50 MIEDARY SZKOŁA
16:54 LARYSZÓW II
16:55 LARYSZÓW I
17:01 PTAKOWICE GOSPODARSTWO ROLNE
17:05 PTAKOWICE WYZWOLENIA
17:07 ZBROSŁAWICE
POWRÓT Z TYMCZASOWEGO PRZYSTANKU PRZY GMINNYM ZAKŁADZIE KOMUNALNYM (OŚWIĘCIMSKA 6) O GODZ. 23:00 DO PTAKOWIC, LARYSZOWA, MIEDAR I WILKOWIC, A O GODZ. 23:25 Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ DO POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCI
AUTOBUS TALIA
Sobota, 1 września
17:00 SZAŁSZA UL. PTASIA obok ul. SKOWRONKÓW (tymczasowy przystanek)
17:02 SZAŁSZA
17:04 CZEKANÓW
17:09 ŚWIĘTOSZOWICE SZKOŁA
17:11 ŚWIĘTOSZOWICE SKRZYŻOWANIE
17:16 PRZEZCHLEBIE SKRZYŻOWANIE
17:20 ZIEMIĘCICE OŚRODEK ZDROWIA
17:35 ZAWADA (PRZYSTANEK W KIERUNKU WIESZOWY)
17:38 KARCHOWICE I
17:41 BONIOWICE SKRZYŻOWANIE
17:50 WIESZOWA SZKOŁA (przystanek w kierunku Pyskowic)
17:52 WIESZOWA KOŚCIÓŁ
18:00 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
POWRÓT Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ O GODZ. 0:00 W KOLEJNOŚCI ODWROTNEJ DO POWYŻSZEJ
Niedziela, 2 września
16:00 SZAŁSZA UL. PTASIA obok ul. SKOWRONKÓW (tymczasowy przystanek)
16:02 SZAŁSZA
16:04 CZEKANÓW
16:09 ŚWIĘTOSZOWICE SZKOŁA
16:11 ŚWIĘTOSZOWICE SKRZYŻOWANIE
16:16 PRZEZCHLEBIE SKRZYŻOWANIE
16:20 ZIEMIĘCICE OŚRODEK ZDROWIA
16:35 ZAWADA (PRZYSTANEK W KIERUNKU WIESZOWY)
16:38 KARCHOWICE I
16:41 BONIOWICE SKRZYŻOWANIE
16:50 WIESZOWA SZKOŁA (przystanek w kierunku Pyskowic)
16:52 WIESZOWA KOŚCIÓŁ
17:00 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
POWRÓT Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ O GODZ. 23:00 W KOLEJNOŚCI ODWROTNEJ DO POWYŻSZEJ
Autor: Mariusz Kos