Autobusem na Dramatalia

Przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy opracowany wespół z licencjonowanym przewoźnikiem.

W tym roku proponujemy jeden kurs na Dramatalia i jeden kurs powrotny – jeśli tylko Państwu się spodoba, to z pewnością nie zapomnimy zwiększyć tej ilości w następnym roku.

Zapraszamy!

 
AUTOBUS DRAMASobota, 1 września

17:00 JAŚKOWICE OSIEDLE 
17:11 ŁUBIE GÓRNE 
17:14 KOPIENICA OŚRODEK ZDROWIA
17:19 JASIONA II 
17:25 KSIĘŻY LAS 
17:28 ŁUBKI
17:31 KAMIENIEC KOŚCIÓŁ 
17:34 ZBROSŁAWICE WOLNOŚCI
17:36 ZBROSŁAWICE SZKOŁA
17:38 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
17:45 WILKOWICE (tymczasowy przystanek przy boisku)
17:50 MIEDARY SZKOŁA 
17:54 LARYSZÓW II
17:55 LARYSZÓW I
18:01 PTAKOWICE GOSPODARSTWO ROLNE 
18:05 PTAKOWICE WYZWOLENIA
18:07 ZBROSŁAWICE

POWRÓT Z TYMCZASOWEGO PRZYSTANKU PRZY GMINNYM ZAKŁADZIE KOMUNALNYM (OŚWIĘCIMSKA 6) O GODZ. 0:00 DO PTAKOWIC, LARYSZOWA, MIEDAR I WILKOWIC, A O GODZ. 0:25 Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ  DO POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCI

Niedziela, 2 września

16:00 JAŚKOWICE OSIEDLE 
16:11 ŁUBIE GÓRNE 
16:14 KOPIENICA OŚRODEK ZDROWIA
16:19 JASIONA II 
16:25 KSIĘŻY LAS 
16:28 ŁUBKI
16:31 KAMIENIEC KOŚCIÓŁ 
16:34 ZBROSŁAWICE WOLNOŚCI
16:36 ZBROSŁAWICE SZKOŁA
16:38 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
16:45 WILKOWICE (tymczasowy przystanek przy boisku)
16:50 MIEDARY SZKOŁA 
16:54 LARYSZÓW II
16:55 LARYSZÓW I
17:01 PTAKOWICE GOSPODARSTWO ROLNE 
17:05 PTAKOWICE WYZWOLENIA
17:07 ZBROSŁAWICE

 

POWRÓT Z TYMCZASOWEGO PRZYSTANKU PRZY GMINNYM ZAKŁADZIE KOMUNALNYM (OŚWIĘCIMSKA 6) O GODZ. 23:00 DO PTAKOWIC, LARYSZOWA, MIEDAR I WILKOWIC, A O GODZ. 23:25 Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ  DO POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCI

AUTOBUS TALIA

Sobota, 1 września

17:00 SZAŁSZA UL. PTASIA obok ul. SKOWRONKÓW (tymczasowy przystanek)
17:02 SZAŁSZA 
17:04 CZEKANÓW
17:09 ŚWIĘTOSZOWICE SZKOŁA 
17:11 ŚWIĘTOSZOWICE SKRZYŻOWANIE 
17:16 PRZEZCHLEBIE SKRZYŻOWANIE
17:20 ZIEMIĘCICE OŚRODEK ZDROWIA 
17:35 ZAWADA (PRZYSTANEK W KIERUNKU WIESZOWY) 
17:38 KARCHOWICE I 
17:41 BONIOWICE SKRZYŻOWANIE
17:50 WIESZOWA SZKOŁA (przystanek w kierunku Pyskowic)
17:52 WIESZOWA KOŚCIÓŁ 
18:00 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA

POWRÓT Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ O GODZ. 0:00 W KOLEJNOŚCI ODWROTNEJ DO POWYŻSZEJ

Niedziela, 2 września

16:00 SZAŁSZA UL. PTASIA obok ul. SKOWRONKÓW (tymczasowy przystanek)
16:02 SZAŁSZA 
16:04 CZEKANÓW
16:09 ŚWIĘTOSZOWICE SZKOŁA 
16:11 ŚWIĘTOSZOWICE SKRZYŻOWANIE 
16:16 PRZEZCHLEBIE SKRZYŻOWANIE
16:20 ZIEMIĘCICE OŚRODEK ZDROWIA 
16:35 ZAWADA (PRZYSTANEK W KIERUNKU WIESZOWY) 
16:38 KARCHOWICE I 
16:41 BONIOWICE SKRZYŻOWANIE
16:50 WIESZOWA SZKOŁA (przystanek w kierunku Pyskowic)
16:52 WIESZOWA KOŚCIÓŁ 
17:00 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA

POWRÓT Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ O GODZ. 23:00 W KOLEJNOŚCI ODWROTNEJ DO POWYŻSZEJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *