Udostępnij na:
Niedziela 22 X 2023r

730 – Za ++ Józefa i Urszulę Kron, Jerzego i Reginę Janoszka, pokrewieństwo.

900 – Za + Alinę Wiśniewską w 3 rocznicę śmierci.

1030– Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Edwarda Orlicki z okazji 60 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla rodziny. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500Nabożeństwo Różańcowe.

 

Poniedziałek 23 X 2023r

1700Nabożeństwo Różańcowe. Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji urodzin.

Wtorek 24 X 2023r

1700  Nabożeństwo Różańcowe. Za + babcię Krystynę Zawada.

Środa 25 X 2023r

1700 Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ Marię Sonnek, wnuka Pawła Bil, rodziców, teściów, + z rodzin Sonnek, Sopa, Cebula, Powrósło i Kandziora.

Czwartek 26 X 2023r

1700 Nabożeństwo Różańcowe. Za ++ matkę Kazimierę Żuraw, jej męża Zygmunta, rodziców Elfrydę i Jerzego, siostrę Lidię, braci Stefana, Eugeniusza i Manfreda Broja, pokrewieństwo.

Piątek 27 X 2023r

1700Nabożeństwo Różańcowe. Msza szkolna: Za ++ matkę Weronikę Iwan, męża Edwarda Senk, brata Kazimierza, teściów Helenę i Edwarda Senk, dziadków Marię i Józefa Iwan, szwagra, ciocie, wujków, kuzyna, pokrewieństwo Senk, Iwan i dusze opuszczone.

Sobota 28 X 2023r

1730 Nabożeństwo Różańcowe. Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji 50 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Niedziela 29 X 2023r – XXX Niedziela zwykła

730 – Za ++ rodziców Różę i Tomasza Skandy, Ryszarda Szendzielorz, ich rodziców, rodzeństwo, brata Bernarda, szwagra Piotra, Jadwigę, Gustawa i Gizelę Mierzwa, pokrewieństwo.

900 – Za + Rafała Krzykawski w 1 rocznicę śmierci.

1030– Za ++ z rodzin Polczyk i Solich. (Transmisja na kanałach społecznościowych)

1500Nabożeństwo Różańcowe.

22 X 2023r – XXIX Niedziela zwykła

Zgromadzeni na niedzielnej Eucharystii spotykamy się z Chrystusem, który po raz kolejny odkrywa przed każdym z nas nieogarnioną tajemnicę Bożej miłości. W dzisiejszej Ewangelii, odpowiadając na pozorną trudność przedstawioną przez faryzeuszów, chce nam pokazać, że świat, w którym żyjemy, nie jest przeszkodą w urzeczywistnianiu miłości, ale raczej jest drogą, sposobem realizacji tego największego przykazania. Wypowiedziane przez Chrystusa pouczenie: „Oddajcie więc Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga” jest ciągle aktualne i zobowiązuje do świadczenia miłości wszystkim: Bogu i ludziom. Prośmy w czasie obecnej Eucharystii, abyśmy zawsze potrafili prawdziwie miłować Boga i każdego człowieka.

Dzisiaj zapraszam o godz. 1500 na Nabożeństwo Różańcowe.

Trwa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 1700,w sobotę o godz. 1730.

W piątek o godz. 1700 Różaniec i Msza szkolna – zapraszam wszystkie dzieci. Po Mszy św. w kościele spotkanie klas II szkoły średniej przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania.

Od poniedziałku do czwartku po Mszach św. wieczornych można zamawiać Msze św. na rok 2024.

Z tyłu kościoła są do nabycia znicze Caritasu rozprowadzane z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych w cenie 4 zł.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych pomyślmy wcześniej o spowiedzi, aby zyskać odpust dla zmarłych. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Nabożeństwem Różańcowym.

Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła i proszę do sprzątania w sobotę na godz. 800następując panie: Pielorz Anna, Taraszczuk Irena, Czak Sandra, Szczurek Sylwia, Odziomek Lidia, Meka Izabela.

Za złożone dzisiaj ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 900 i 1030 dzieci z naszej szkoły razem z Radą Rodziców będą sprzedawać stroiki na Wszystkich Świętych. Zapraszam do zakupu.

Życzę wszystkim, aby dzisiejsza niedziela i cały nadchodzący tydzień były opromienione Bożym błogosławieństwem, radością i prawdziwym pokojem serca.

Transmisja Mszy św. z naszej Parafii w każdą niedzielę o godz. 1030

Intencje modlitwy różańcowej na październik: