Księga GościTutaj można się przywitać i coś miłego napisać 😉

Zapraszamy!

Comments

comments

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "Księga Gości"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jarek
Gość

cześć 😀

Sylwia
Gość

Trzeba Ci to rozpowszechnić 😀

Sylwia
Gość

Jaka mała? ;P na ten peeling się zapisywać bo ceny dźwignę 😀

jarek
Gość

na co?
daj na amon@antynet.pl ogłoszenie to umieszczę w dziale usługi 😉

Maseda
Editor

Widzę, że Łubie doczekało się porządnej strony internetowej. Czy w planach jest forum?

Maseda
Editor

Kiedyś prowadziłem forum na frixie (najtańsza/ najmniej czasochłonna opcja)Łubie-Kopienica-Jasiona i było dużo wejść tylko ludzie niemieli odwagi pisać. Po pojawieniu się strony Łubie skasowałem żeby ludzie skupili się w jednym miejscu. Jeśli dasz użytkownikom możliwość zamieszczania zdjęć/filmów np. z meczów, festynów etc to powinno się rozkręcić.

Maseda
Editor

Brak czasu na zajmowanie się kolejnym projektem 🙂

reinhold alfred
Użytkownik

Witam malo tu wszystkiego ,moze ludzie nie wiedza ze Łubie ma swoja strone.trzeba to rozkrecic troche.pozdrawiam Reinhold

Święto Trzech Króli
Gość
Święto Trzech Króli do roku 1945 ma na Górnym Śląsku wielką tradycję. Po wojnie władze komunistyczne zlikwidowały to święto. Mimo to np. w parafii Kopienica-Łubie dalej obchodzono uroczyście święto i tak jak do 1945 roku przed kościołem stawiano ustrojoną Palmę. Po 1945 roku drzewo palmowe każdego roku przewracali repatrianci zza Buga i uroczystości świętowania skończyły się – natomiast po parafii przestali chodzić przebierańcy Trzech Króli. Mimo to proboszcz parafii każdego roku z ambony namawiał do świętowania oraz chodzenia w tym dniu na mszę świętą – nawet ci mieli iść do kościoła, którzy w tym dniu pracowali. Sytuacja zmieniła się, gdy… Czytaj więcej »