Grupa Artystyczna Niespasowani zaprasza na otwarte zajęcia

NIESPASOWANI OTWIERAJĄ SIĘ NA NOWE!
JUŻ W PIĄTEK PIERWSZE SPOTKANIE OTWARTE! Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Zbrosławicach na godz. 17:00!

Od kilku już miesięcy, przy każdej możliwej okazji wspominamy, że szykują się u nas ZMIANY. Zmiany te, dotyczyć będą działalności grupy, jej organizacji i zarządzania. Nowy rok artystyczny, czy też szkolny jest, więc dobrym momentem na realizację wytyczonych celów, a naszym priorytetem, jest otwarcie się na nowe talenty, stąd motto: „Niespasowani otwierają się na nowe”!
Już w trzy najbliższe piątki – 15, 22 i 29 września w godz. 17: 00 – 18:30 zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zasilić nasze wesołe grono na SPOTKANIA OTWARTE, w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zbrosławicach przy ul. Oświęcimskiej 2a, podczas których będziecie mogli dowiedzieć się: co i jak robimy, po co, kiedy oraz dlaczego.
Odpowiemy na wszelkie pytania, a i co nieco zademonstrujemy. Kto się nadaje? KAŻDY, kto ma w sobie duszę artysty i zamiłowanie do robienia czegoś wspólnie. Jeśli interesuje Cię, któryś z zagadnień tj. muzyka, teatr, kabaret, taniec, akustyka i nagłośnienie, promocja, pisanie scenariuszy, czy np. tworzenie scenografii – Przyjdź! Czekamy na Ciebie!

Więcej informacji można otrzymać w GBP w Zbrosławicach, na naszym Facebooku (fb.com/niespasowani) lub dzwoniąc do instruktorów: Iwona Respondek (513352709) Kasia Kobielnik (511855899).

Niespasowani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *